X
  X
  • Bale
  • Müzik
  • Jimnastik
  • Dans
  Bale Bale

  Bale

  Eskişehir'de profesyonel bale eğitimi için doğru adres: 7 Sanat! Her yaşa uygun bale kursları için yanınızdayız.7Sanat.

  Aramıza Katıl

  Jimnastik, bale, gitar, keman, piyano, bateri, dans ve tiyatro gibi birbirinden farklı disiplinlerde uzman eğitmenler eşliğinde dersler sunuyoruz. Sanatı keşfetmek ve yeteneklerinizi geliştirmek için bize katılın!

  + İLETİŞİME GEÇ
  Aramıza Katıl
  Mutluluğa Kanat Aç

  MUTLU LUĞA KANAT

  + İLETİŞİME GEÇ

  Sıkça Sorulan Sorular

  Derslerimizin süresi 1 saattir. Haftalık gün sayısı derslerimizin branşına göre değişiklik göstermekte olduğundan web sitemizdeki branş sayfalarımızdan veya iletişim numaralarımızdan bizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Devamı

  Temel Hareket Eğitimi programı 3-4 yaş öğrencilerimiz için uzman eğitmenlerimiz tarafından bu yaş aralığındaki çocukların gelişimleri baz alınarak özel olarak hazırlanmış bir programdır. Ayrıntılı bilgi için Temel Hareket Eğitimi Programı sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

  Devamı

  Bale eğitimi ve diğer eğitimlerle çocukların kendini daha iyi tanıması ve keşfetmesini sağlarken özgüveni yüksek bir birey olarak büyümesine destek olabilirsiniz.

  Devamı

  Temel düzeyde alacağınız başlangıç eğitimiyle dansın inceliklerini kendinize katabilir, diğer kursiyerlerle aynı seviyeye kolayca gelebilirsiniz.

  Devamı

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  DUYURULAR