X
  X

  4-6 YAŞ HAZIRLIK BALE EĞİTİMİ

  Eskişehir bale kursu olarak öncelikle öğrencilerimize bale ve müziği sevdirmeyi ardından ilerleyen süreçlerde klasik bale ve müzik eğitimlerinin temellerini oluşturmayı amaçlıyoruz.

  Eskişehir'deki bale kursları arasında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı tek okul olan 7 Sanat Akademi’de, öğrenci odaklı, bireysel farklılıkları ve anatomiyi dikkate alarak uzman eğitim kadrosu tarafından hazırlanmış bir bale ders programı sunmaktadır. Derslerimiz haftada 2 gün 1’er saat olarak yapılır. 1 saat Klasik Bale Eğitimi, 1 saat esneklik ve kondisyon dersleri yapılmaktadır. Hazırlık Bale Eğitimine 4-6 yaşındaki öğrencilerimiz kayıt olabilir.

  Bale eğitimi 4 yaş ile başladığı taktirde 10 yıl sürer. 2 yıl hazırlık, 8 yıl akademik eğitim alan öğrencilerimiz programı başarı ile tamamladıklarında M.E.B. onaylı eğitmenlik diploması almaya hak kazanırlar.

  Hazırlık Bale Kursumuz, öğrencilerimize vücut koordinasyonu geliştirme, sıralı hareketleri hatırlama ve müzik eşliğinde hareket etme becerilerinin geliştirme imkânı sunması yanında çocuklarınızın küçük yaşta bir grupla beraber sosyal ve duygusal becerilerinin gelişmesine katkı sağlar.

  Bizim için her çocuk özeldir ve keşfedilecek yeni bir dünyadır. Bale eğitimi ise çocuklarımızın kendi beden dillerini keşfedecekleri sözsüz iletişimi sağlayan bir sanattır.  Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  7 Sanat İletişim Bilgileri

  Adres: Batıkent Mah. Övgü Sok. No:1/A Tepebaşı/ESKİŞEHİR

  Tel: 0222 315 00 01

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.