X
  X

  MEB SERTİFİKA PROGRAMI

  Müzik ve Bale Eğitimlerimizde Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Diploma Programı Eskişehir’de 7 Sanat Akademi’de seni bekliyor. 8 seviyeden oluşan MEB Bale ve Müzik Programı tüm Türkiye’de geçerliliği olan bir diploma programıdır.  Eskişehir MEB onaylı kurslar kapsamında hazırladığımız programlarla müzik ve bale alanlarında uzmanlaşmanızı destekliyoruz.

  MEB programında 8 seviyeyi tamamlamış her öğrenci almış olduğu onaylı diploması ile yurt içinde branşı doğrultusunda okul açma hakkına, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlarda, belediyelere bağlı meslek edindirme kurslarında ve özel devlet okullarında Usta Eğitmen olarak çalışma hakkında sahip olurlar.

  Her yılın sonunda MEB tarafında belirlenen tarihlerde, MEB yetkilileri tarafından yapılan sınavlar doğrultusunda başarılı olan öğrencilerimiz, dahil oldukları seviyeyi belgeleyen MEB onaylı sertifikalarını almaya hak kazanırlar. Bu sertifikalar doğrultusunda Türkiye’nin MEB’e bağlı tüm sanat okullarında kaldıkları seviyelerden eğitimlerine devam edebilirler.

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.