X
  X

  7-10 YAŞ TEMEL BALE EĞİTİMİ

  Temel Bale Eğitimi sınıflarımızda deneme dersi sırasında eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilen öğrencilerimiz fiziksel yeterlilik ve yeteneklerine göre seviyelerine en uygun sınıflara yerleştirilirler.

  Temel Bale Eğitimi programımız haftada 2 gün 1’er saat olarak yapılır. 1 saat Klasik Bale Eğitimi, 1 saat esneklik ve kondisyon dersleri yapılmaktadır. Temel Bale Eğitimi programına 7-10 yaşındaki öğrencilerimiz kayıt olabilir.

  7 Sanat Akademi’de bale eğitimi MEB programı ile birlikte yürütülmektedir. Öğrencilerimiz her eğitim yılı sonunda bulundukları seviyenin sınavına girerek başarılı oldukları takdirde MEB Onaylı sertifikasını almaktadırlar. 8 yıl akademik eğitim alan ve başarılı olan öğrencilerimiz MEB onaylı eğitmenlik diplomalarını almaya hak kazanırlar. Kariyerlerini Bale yönünde devam ettirmeye karar veren öğrencilerimiz için bu program dahilinde alacakları MEB onaylı diplomaları ile eğitmenlik yapma ve okul açma hakkına sahip olurlar.

  Her çocuk kendi potansiyelini içinde taşır. Önemli olan bu potansiyeli ortaya çıkmasını sağlayacak en uygun program dahilinde ilerlemesidir.  Eskişehir bale eğitimi hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  7 Sanat İletişim Bilgileri

  Adres: Batıkent Mah. Övgü Sok. No:1/A Tepebaşı/ESKİŞEHİR

  Tel: 0222 315 00 01

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.