X
  X

  3-4 YAŞ TEMEL HAREKET EĞİTİMİ

  7 Sanat Akademi’de Temel Hareket Eğitimi 3-4 yaş öğrencilerimizin gelişimleri göz önünde bulundurularak bu yaş grubuna özel olarak hazırlanmış bir programdır. Temel Hareket Eğitimi programı hem erken hem kız çocuklar için tüm sanat ve spor branş programları öncesi kazanılması gereken temel becerilerin eğitimini içerek bir jimnastik programıdır.

  Temel Hareket Eğitimi, 7 Sanat Akademi Eskişehir jimnastik kursları programı bünyesinde hazırlanmıştır. Bu program bu yaş grubundaki çocuklar için erken yaşlarda beden farkındalık kazandırırken, koordinasyon gelişimine katkısıyla sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmasını sağlar.

  Bu program çocukların ilerideki sanat ve spor branş programlarının seçiminde aile ve kendisi için bir yol gösterici olduğu kadar, küçük yaşlarda desteklenen esneklik ve güç sayesinde bu branşlara yatkınlığı artacaktır.

  Temel Hareket Eğitimi programı sayesinde çocuklar kendi yaşlarının gelişim özelliklerine uygun bir program ile hem severek hem de eğlenerek fiziksel ve sosyal-duygusal gelişimlerine katkı sağlayacaktır. 

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.