X
  X

  JİMNASTİK

  7 Sanat Akademi Eskişehir jimnastik kursları kapsamında hazırladığı programıyla 4 yaşından büyük öğrenciler için yaş gruplarına ve fiziksel-algısal gelişimlerine göre farklı sınıflarda eğitim alma imkânı sunmaktadır. Jimnastik kursumuz haftada 2 gün 1’er saat yapılmaktadır. Küçük gruplar halinde verilen eğitimlerimizde çocuklarınızın daha özgüvenli, daha mutlu, daha esnek, daha sağlıklı, daha enerjik olmasını sağlıyoruz.

  Jimnastik diğer spor branşlarının temelini oluşturan ve kapsayan bir spor dalıdır. Pek çok kazanımlar içinden en temel olanlar; esneklik, güç, denge, el-göz koordinasyonu, kondisyon, kuvvet, estetik disiplin ve control becerilerini kazandırmayı hedefler.

  Jimnastik geçmişi olan çocuklar, ileriki dönemlerde yöneldikleri spor ve sanat branşlarında daha avantajlı ve yakın bir pozisyonda olma imkanı elde etmiş olacaktır.  Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  7 Sanat İletişim Bilgileri

  Adres: Batıkent Mah. Övgü Sok. No:1/A Tepebaşı/ESKİŞEHİR

  Tel: 0222 315 00 01

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.