X
  X

  YETİŞKİN BALE EĞİTİMİ

  7 Sanat Akademi’de yetişkin bale sınıflarına katılımda dans geçmişi aranmaz. Klasik bale teknikleri hayatın her döneminde kişinin beden farkındalığının artmasını sağladığı gibi duruş bozukluğu ve duruş bozukluğundan kaynaklanan yorgunluk, kronik kas, sırt ve bel ağrılarının iyileşmesine yardımcı olur.

  Yetişkin bale sınıflarına daha önce dans, bale eğitimini yarım bırakmış olanlar ve hiç bale eğitimi almamış olanlar katılım sağlayabileceği gibi devam eden dans eğitimine klasik balenin esnekliğini ve estetikliğini katmak isteyenler de katılım gösterebilir. Eskişehir yetişkin bale kursu sınıflarımıza katılmak için üst yaş sınırımız bulunmamaktadır. Derslerimiz haftada 2 gün 1’er saat olarak yapılır. 1 saat Teknik Bale Eğitimi, 1 saat Esneklik ve Kondisyon dersleri yapılmaktadır.

  Esneklik ve estetik bir görünüm kazanmak için hiçbir zaman geç değildir, 7Sanat Akademi size yeni bir farkındalık kazandırmak için burada. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  7 Sanat İletişim Bilgileri

  Adres: Batıkent Mah. Övgü Sok. No:1/A Tepebaşı/ESKİŞEHİR

  Tel: 0222 315 00 01

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.