X
  X

  LCM SERTİFİKA PROGRAMI

  Müzik Eğitimlerimizde, uluslararası geçerliliği olan bir diploma almaya hak kazandıran London Collage of Music (LCM) diploma programı Eskişehir’de sadece 7 Sanat Akademi’de. 8 seviyeli eğitimin sonunda tüm dünyada denkliği olan bir diploma sahibi olmak için London Collage of London Programı mükemmel bir alternatiftir.

  LCM 8 seviyeli sınav sisteminden oluşan bir diploma programıdır ve her öğrenci eğitmenler tarafından değerlendirilip seviyesine uygun eğitimi alıp o seviyenin sınavına girebilir. Sınavları her yıl İngiltere’den gelen yetkilileri tarafından yapılan LCM diploma programında, eğitim metotları özel olarak hazırlanmış müfredatlarla enstrümanlara göre ayrı ayrı hazırlanmıştır.

  8. seviyeyi bitirmiş her birey tüm dünyada geçerli olan müzik lisesini bitirmeye denk bir diploma alır ve Lise, Ön Lisans, Lisans ve Yüksek Lisans diplomaları yurt dışında eğitim ve çalışma imkânı sunar. Bu diplomayla öğrenciler uzmanlık alanlarına göre Performans Sanatçılığı, Öğretmenlik veya Bestecilik yapabilme olanağına sahip olmuş olurlar.

  London College of Music Sertifika ve Diploma Programı İngiltere Eğitim ve İstihdam Bakanlığı (DFEE) uluslararası kurullar tarafından gerekli görülen standartlara uygun “Qualifications and Curriculum Authority ” (nitelikler ve müfredatlar kurumu) tarafından ve “The National Qualifications Framework“ (ulusal yeterlilikler çerçevesi) standartları doğrultusunda, ulusal ve uluslararası akreditasyona sahiptir. LCM, uluslararası düzeyde kabul gören akreditasyon kurumu Ofqual tarafından akredite edilmiştir.

  DipLCM / Ön Lisans 1

  ALCM / Associate / Ön Lisans 2

  LLCM / Licentiale / Lisans

  FLCM / Fellowship / Yüksek Lisans

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.