X
  X

  11-18 YAŞ TEKNİK BALE EĞİTİMİ

  Teknik Bale Eğitimi sınıflarımızda deneme dersi sonrasında fiziksel yeterlilik, yetenek ve geçmiş bale eğitimleri göz önünde bulundurularak en uygun sınıflara yerleştirilirler.

  Teknik Bale Eğitimi programımız haftada 2 gün 1’er saat olarak yapılır. 1 saat Teknik Bale Eğitimi, 1 saat Esneklik ve Kondisyon dersleri yapılmaktadır. Teknik Bale Eğitimi programına 11-18 yaşındaki öğrencilerimiz kayıt olabilir.

  7 Sanat Akademi’de bale eğitimi MEB programı ile birlikte yürütülmektedir. Öğrencilerimiz her eğitim yılı sonunda bulundukları seviyenin sınavına girerek başarılı oldukları takdirde MEB Onaylı sertifikasını almaktadırlar. 8 yıl akademik eğitim alan ve başarılı olan öğrencilerimiz MEB onaylı eğitmenlik diplomalarını almaya hak kazanırlar. Kariyerlerini Bale yönünde devam ettirmeye karar veren öğrencilerimiz için bu program dahilinde alacakları MEB onaylı diplomaları ile eğitmenlik yapma ve okul açma hakkına sahip olurlar.

  Yeteneklerimiz keşfedildiğinde ve doğru yönlendirildiğinde en hızlı ilerleme gerçekleşir. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  7 Sanat İletişim Bilgileri

  Adres: Batıkent Mah. Övgü Sok. No:1/A Tepebaşı/ESKİŞEHİR

  Tel: 0222 315 00 01

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.