X
  X

  KEMAN

  7 Sanat Akademi Keman kursuna başlangıç yaşı öğrencilerimizin fiziksel ve algısal gelişimine göre değişkenlik gösterse de genel olarak 7 yaş itibari ile öğrencilerimiz kayıt yaptırabilir.

  Eskişehir keman kursu programımız haftanın 1 günü 1 saattir ve keman derslerimiz birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır. Öğrencilerimizin bireysel algı ve gelişimlerine uygun bir program kapsamında profesyonelliğin yanında öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmesini hedefleyen 7 Sanat Akademi, bu akademik eğitim sürecinin sonunda her dönem sonunda düzenlenen konser ve resital gösterilerinde, tüm öğrencilerimiz kazandığı donanımı sahnede sergileyebilecek bir keman eğitimi almış olur.

  Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan, yaygın ve sevilen bir çalgı olan Keman en gelişmiş hali ile 16. yy'da Kuzey İtalya'da ortaya çıkmıştır. Ses olanakları son derece zengin bir yaylı çalgıdır. Yaylı çalgılar ailesinin en küçük üyesidir. Dört tellidir ve bu teller kulak veya fix yardımıyla beşli aralık ile akort edilmektedir: sol, re, la, mi. Keman 1/8, 1/4, 1/2, 3/4, 4/4 olmak üzere 5 farklı boya sahiptir ve çalgının boyu çalacak kişinin fiziksel özelliklerine göre denenerek seçilir.  Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  7 Sanat İletişim Bilgileri

  Adres: Batıkent Mah. Övgü Sok. No:1/A Tepebaşı/ESKİŞEHİR

  Tel: 0222 315 00 01

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.