X
  X

  SIK SORULAN SORULAR

  Sıkça Sorulan Sorular

  Derslerimizin süresi 1 saattir. Haftalık gün sayısı derslerimizin branşına göre değişiklik göstermekte olduğundan web sitemizdeki branş sayfalarımızdan veya iletişim numaralarımızdan bizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Temel Hareket Eğitimi programı 3-4 yaş öğrencilerimiz için uzman eğitmenlerimiz tarafından bu yaş aralığındaki çocukların gelişimleri baz alınarak özel olarak hazırlanmış bir programdır. Ayrıntılı bilgi için Temel Hareket Eğitimi Programı sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

  Bale eğitimi ve diğer eğitimlerle çocukların kendini daha iyi tanıması ve keşfetmesini sağlarken özgüveni yüksek bir birey olarak büyümesine destek olabilirsiniz.

  Temel düzeyde alacağınız başlangıç eğitimiyle dansın inceliklerini kendinize katabilir, diğer kursiyerlerle aynı seviyeye kolayca gelebilirsiniz.

  Tüm binamız ve kurslarımızın gerçekleştiği dersliklerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan Antımic Nano Hijyen kaplaması ile tüm virüs ve bakterilere karşı koruma altına alınmıştır. Aynı zamanda öğrencilerimiz kapıda eğitmenleri tarafından karşılanır ve dezenfekte süreçleri bizzat eğitmenlerimiz tarafından sürekli kontrol edilmektedir. Grup derslerimiz kontenjanları yarı-yarıya azaltılmış olup, her ders başında ve sonunda sınıflarımız havalandırılır ve ortak kullanım alanları dezenfekte edilir.

  MEB programı 8 seviyeden oluşan, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı tüm Türkiye’de geçerliliği olan bir diploma programıdır. 8 seviyeyi tamamlamış her öğrenci aldığı diploma ile branşı doğrultusunda okul açma hakkına, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlarda, belediyelere bağlı meslek edindirme kurslarında ve özel devlet okullarında Usta Eğitmen olarak çalışma hakkında sahip olurlar. Ayrıntılı bilgi için MEB Diploma Programı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

  Müzik branş derslerimizin başlangıç yaşları çocukların algısal-fiziksel gelişimleri ve yetenekleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Her çocuk özeldir ve kendine özgü gelişim gösterdiğinden dolayı biz öncelikle öğrencimizi ÜCRETSİZ deneme dersine davet ediyoruz. Ücretsiz deneme dersi sonrasında alanında uzman eğitmenlerimiz değerlendirme sonuçlarına göre size bilgi verecektir. Ücretsiz deneme dersi için iletişim formunu doldurup, katılmak için randevu alabilirsiniz.  

  7 Sanat Akademi’de Bale, Piyano, Keman, Gitar, Bateri, Jimnastik, Hip-Hop, Modern Dans, Halk Dansları eğitimleri verilmektedir.

  Kurumumuzda bale, jimnastik ve dans eğitimlerimiz azaltılmış kontenjanlarla grup dersi olarak, müzik branş derslerimiz bireysel ve özel ders olarak verilmektedir.

  Merhaba

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için veya ÜCRETSİZ deneme derslerimize kayıt olmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.